W.I.T.C.H. a velikost prsou

Na co si hrají žákyně druhé třídy


„Tatínku, jsem Will, mám srdce Kondrakaru, kterým otevírám Portál do Meridianu, kde spolu s Irmou, Taranee, Cornélií a Heilin bojujeme proti Fobosovi a Sedrikovi a chráníme královnu Elion,“ řekla mi jednoho dne Klárka a já se raději začal více zajímat o seriál W.I.T.C.H., jehož motivy na tričkách, baťohu, školní brašně, penálu nebo skicáku provázejí dceru téměř na každém kroku.

Pár dílů animovaných příběhů jsem ze studijních důvodů shlédl, ale nijak mě nezaujaly. Pro žánr fantasy jsem nikdy slabost neměl. Snímky Nekonečný příběh, Harry Potter nebo Pán prstenů mě minuly. Klárku vše výše uvedené maximálně baví, a tak jsem ani neprotestoval proti nákupu časopisů W.I.T.C.H. s komiksem seriálu.

Nedávno jsem však zalistoval časopisem W.I.T.C.H. Style a byl překvapen obsahem článku rozdělujícího velikost poprsí do čtyř kategorií: Žehlící prkno, Golfové míčky, Tenisové míčky a Fotbalové míče. V jiném čísle bylo zase malým holčičkám odhaleno tajemství hedvábně hladkých nohou.

O tomhle se v Ohníčku nikdy nepsalo.

11 thoughts on “W.I.T.C.H. a velikost prsou

 1. BRAVO REDAKČNÍ RADO![1] Na články typu Mohu otěhotnět po orálním sexu? máme ještě čas.

  [2] Doporučuji také srpnové číslo s testem cukrovinek doprovázeným článkem Bonbóny jako od strýčka.

  [3] Článek bude prý pro velký úspěch otištěn také v časopise Receptář nejen na neděli. K dostání u Bédy Trávníčka a při nákupu sekačky na trávu obdržíš dokonce výtisk zdarma.

 2. 3Ten návod je patrně určen pro jemně ochmýřená děvčátka, ne pro ostnokožce… těm pomůže jen výbrus fričkou. :p

 3. Dobrý, akorát být redaktorem časáčku, tak bych ještě mezi kategorii Žehlící prkno a Golfové míčky zařadil kategorii Angrešt …

 4. 🙂No vidíš, Laco, tak si může něco zajímavého přelousknout i Markéta! Nás Witchky samozřejmě míjejí, ale na pořadu dne jsou Kyber Myši, Juniory, pomalu se blížíme k Abíčkům. Takže nezoufej, Laco, Adámek poporoste a počteš si taky 🙂

 5. ale bylo…To´s ten Ohníček špatně četl. Bylo to tam umně zakódováno. O fotbalových míčích jsem kdysi v Ohníčku určitě četl. A proč se asi tomu defektivovi říkalo Štika?

 6. ono je to dobrýTy holky to zajímá, a tak si ty informace budou hledat. A je lepší, když někdo napíše článek „o velikosti prstou, určeno pro čtenářky 10-13 let“, než když si přečtou něco podobně zaměřeného v časopise typu Cosmopolitan.

  Jo, Bravíčko odpoví dvanáctiletým na všechny jejich sexuální dotazy. S malou poznámkou, že na to mají plno času, a bez zuřivého povzbuzování jako v maminčině Yellow.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *