Fotbal v HD kvalitě v kině

To by byl trhák!Lístky na MS 2006 v Německu mi z ČMFS nepřiplujou, a tak mě čeká fotbal v televizi. Nyní jsem ale nadšen zprávou, že majitel vysílacích práv k šampionátu, společnost Sports a Media AG, prodala Euru1080 oprávnění k distribuci signálu v kvalitě HD pro kina v mnoha evropských zemích včetně České republiky.

Představa televizního signálu s dvojnásobným rozlišením a dokonalým zvukem v multikině je lákavá. Narozdíl od hospod navíc žádný cigaretový kouř a očekával bych i kultivovanější publikum, které si nepřišlo jen zařvat a zařádit, ale chce si především vychutnat fotbal. Obávám se však, že se vstupenkami by to opět nebylo jednoduché.

0 thoughts on “Fotbal v HD kvalitě v kině

  1. DOTAZTy LACO, zkus mi vysvětlit, jak se kultivovaně vychutnává fotbal. Děkuji předem.

  2. to LangustaTýý vole viděls včera tu Barcelonu? To sem si spravil chuť vole. Kucí vopálený, jak to tam šolíchali. Ty kdyby přijeli k nám, tak nás sfouknou jako svíčku. Ty by nám zatlačili voči.

  3. Kašli na kultivovaný publikum, to chce hospodu a pořádně to rozjet.
    P.S. Od kdy používáš v každý větě „vole“? … já myslel, že jsi kultivovaný Ing.

  4. pro ČIKO… kultivovanej dávno není, spíš sprosťák. Na tu hospodu zapomeň, protože z takové by hostinský dobrovolně prchnul. LACO při fotbalovém fandění připomíná zklamaného JEHOVISTU.

  5. to LangustaNějak si proti dřívějšku polevil ve čtení Stražné věže. Jinak bys nemohl použít takové nesmyslné přirovnání. Jehovista je totiž neustále šťastný, soudě alespoň podle té milé stařenky v průchodě.

  6. to MilanTen Mascom schvaluju. Je dobré, že teď už máte televizi i na záchodě, alespoň mi nic neunikne až u vás půjdu s pískem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *