Linkin Park: Minutes To Midnight

Mladým drsňákům navzdory


Víš, kámo, když tvoji miláčci vydaj desku zrovna v den, kdys v kuchyni nechal otevřený strojnický tabulky, abys rodičům zvěstoval začátek svaťáku, je výsledek tvý maturity ve hvězdách. Budeš totiž teď pár večerů s kámošema na chatu probírat, jak jde hudební průmysl do sraček, když už vyměkli i takoví tvrďáci jako Linkin Park. Přitom by se stačilo zeptat staršího bráchy, kterýmu ještě teď hvízdá v uších z toho, jak divoce to uměli v polovině devadesátek rozpálit Support Lesbiens, jejichž plakáty jsou dnes ozdobou dívčích pokojíků.

Hele, brácho, marná sláva, všechno se musí stále někam posouvat a nic nemůže ustrnout, protože stagnace je předzvěstí konce. Linkini taky stárnou, nemusejí svojí nasranost vyřvávat do světa za každou cenu a maj právo chvílema znít jako U2. Oni totiž, narozdíl od tebe, už svoji zkoušku z dospělosti mají za sebou.

8 thoughts on “Linkin Park: Minutes To Midnight

  1. LP do u do sračekNo, Linkini uz dlouhou dobu meknou.. rekneme tak od prvního tvrdsiho alba. Nemam nic proti, je to proste vyvoj, jen me to mrzi, protoze prave s touhle skupinou jsem zacal poslouchat nu.metal. Mam vsak ted jine berlicky, tak proc se drzet nostalgie…

  2. vole volečééče, má někde jednu desku od linkinů, ale na mě jsou to moc hitovky. Z čeho mám radost…už jsem Ti Laco sehnal to překvapení :-)….tak konečně uslyšíš, jak zní pořádnej chlapskej hlas….a jak zníve skutečnosti kytara 🙂

    A ještě otázečka….co pan Clapton??? Prosím objektivně 🙂

  3. TomíkuPan Clapton, tak o tom budou skoro všichni vědět úplně přesně kdo to je nebo byl ještě v době, kdy už skoro nikdo nebude vědět co byli LP:-)

  4. to TomíkHele vole, my dva si nemusíme lhát do kapsy. Pan Clapton je povinnou výbavou fonotéky, a proto jsem rád, žes mi ho dal, ale není to něco, před čím bych si sedl na prdel. A možná je to právě i proto, kvůli čemu Ty nemusíš Linkiny. I pan Clapton už je totiž moc hitovej.

  5. to Tomik IIJo, ale už jsem celej koncert zkouknul dvakrát — jednou jako kulisu u návštěvy a jednou jsem se asi na půlku díval úplně sám.

  6. to Modjojo máš pravdu Mod 🙂 Škoda jenom, že lidi od něho neznají klasiku a znají jen ten hodně hranej unplugged. Pak to považují za hitovku, chybí jim souvisloti (viď Laco….děkuji za objektivní přístup 🙂 )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *