Tatrman Kocáb

A nebyl to jen pán, z pána jen klobouk měl


Víš, Máňo, já rasisty nikdy neměl rád. Ale cikány nemám rád ještě víc. Živnost si založili na výrobě děcek, díky kterejm pak na dávkách dostanou víc než já na důchodě. Všechny prachy jen prochlastaj a prohrajou v automatech. Stát si je po revoluci rozmazlil a teď hubuje tý chomutovský starostce, která nevěří těm kecům kavárenskejch intelektuálů, že jsme všichni stejný. Podobně jako já nevěřím tomu, že jde z její strany o populistický gesto před volbama a snahu odvést pozornost od milionů utopenejch v Kamencovým jezeře.

Hele, bábo, stejně je to všechno domluvený předem. Ministrem udělají šoumena Kocába, kterej si za mluvčí vybere černošku Lejlu, co uváděla Velkýho bratra na Nově. A teď oba půjdou na tejden do Chomutova, kde sice nebudou bydlet ve vile mezi Vyvolenejma, ale reality show S cizí ženou v cizím pokoji to bude přesto slušná. A jestli za Kocábem ještě přijede ten ulítlej Čok z tý protistátní kapely Pražskej Výběr, tak tam na pavlači udělají stejnej bordel, jako když nedávno Laco někomu čórnul autorádio i s cédéčkem Na cikánský svatbě IV.

Tohle by se za komunistů stát nemohlo.

13 thoughts on “Tatrman Kocáb

 1. 🙂No jo, to je snad nejlepší nápad, který paní primátorka za poslední čas má (no, s největší pravděpodobností to nebude z její hlavy). Chomutováci už vědí své 🙂

 2. Slavista idealistaVole, nevim, proč mám pocit, že ten Kocáb je takovej jednoúkolovej politik. Se zamysli, co vo něm vlastně víš! Si ho volil nebo co???? Já ne. Nemyslí nějak extra politicky.Je naivní, jak malý dítě. Písničky, jó ty má pěkný. Ale přiznej si to.Čověk vo něm v podstatě, krom jeho fóbie z Papírů, co straší, vlastně nic neví.Časvodčasu si najde nějakej jasnej a přehlednej úkol…a pak do toho prostě jde. Je to fakt politik, naivista ve službě politiků nebo co je vlastně? Hele pocem. Toho zmáknem.

  Tak …Rusové jsou pryč. To je vklidu, todle šlo samo. Uděláme si čárku. Stejně by mě ale zajímalo, jak by odsouval amíky….

  Ty fondy. To sem raději nepleťe. Je to správnej chlap, všem se omluvil, nějakej ten meloun vrátil.Prostě kámošil se špatnejma lidma. Ale von to jinak myslel dobře. Tuhle čárku raději nebudeme ani zapisovat.

  Hele nebo ten nápad při pojmenování kocourkova Česko“-„Slovenská republika? Laco vole, pamatuješ, že ten rokér tatrman mánička chtěl, abychom se jmenovali Slááávie nebo tak nějak..jako že jsme Ti Slovani, kapito?…Jo, je to tvůj kluk!!! Mohl tehdy ušetřit několik měsíčních vohovnědebat kvůli pomlčce, kdyby do toho šel. Vole nic, todle mu nevyšlo (naštěstí). Žádná čárka.

  Ty vole, ale pozóóóor. Teď je to fakt těžkej kalibr. Teď si došlápnem na cikány a ten jejich vepřín a jednou pro vždy to vyřešíme. Začal dobře. Vzal si k sobě pořádně vopálenou kofolu. Teď tam bude chvilku bydlet jako jedna velká cikánsko-demokratická rodina, možná spolu složej nějakej kvalitní protestsong…Pak konečně zbouráme ten vepřín a uděláme muzeum….Ale vole, co dál??? Vole, myslíš jako že to bude stačit??? Nebo, že snad cikáni konečně se sebou začnou něco dělat? Začnou jako pracovat, spořádaně žít, přestanou krást?

  Hele pocem. Vidíš v jeho letech ty skluzy? Si to řeknem na tom place, ne.Já vim, je to srdcař…ty vole, ale já dělám, že ho raději nevidim.Vole. Copak tenhle klauni patří do politiky? Víš co. Dyk ta naivita by měla bejt kvalifikovaná jako trestnej čin. Když mu cikáni napovídají, že všichni pracují…tak von tomu snad bude věřit. Ty vole, dyk to může bejt víc škody jak z těch harwardskejch fondů. Du si vzít rohypnol.

  Každopádně si jsem hodně jistej, že jestli si dá s cikánama jinej, větší úkol, než je cikánský muzeum, tak o něm budeme slýchat ještě hoóóódně dlouho. A asi to nebudou ty pěkný písničky o Václavským Václaváku, ale pořádný kretensongy, po kterých nám poteče krev z uší. Doufám jenom, že to sám rychle pochopí, a nebude jen další Snaživec.

 3. CHOMUTOVSKEJ RAJCCo si o exekucích myslí ombudsman, ministr či chomutovskej kněz není vůbec rozhodné. Rozhodné je to, že radnice má v ruce pravomocné a vykonatelné rozhodnutí, tedy zpravidla rozsudek, a pro pasivitu dlužníka se domáhá výkonu tohoto rozhodnutí, a to legální cestou, tedy cestou exekuce. To je vše. Zbytek jsou jen populistické tance samozvaných aktérů na jejich vlastních kanelářských židlích.

  Pouze jedna drobná nuance stojí v této věci za zamyšlení. Realizuje-li věřitel výkon rozhodnutí prostřednictvím soudu, tedy prostřednictvím soudního vykonavatele, představují náklady tohoto výkonu než soudní poplatek (jde o pár stokorun), ovšem v případě exekuce, tedy výkonu rozhodnutí prostřednictvím soudního exekutora, pak náklady na jeden případ obnáší vyčíslené náklady exekutora a jeho odměna. To vše jde samozřejmě k tíži dlužníka.

  Z tohoto pohledu a s odkazem především na to, že jde o pohledávku obce, se nabízí otázka, proč byla zvolena evidentně dražší cesta (v případě neúspěchu platí exekutora věřitel, tedy v tomto případě obec) a nikoliv cesta jednak úspornější (než soudní poplatek) jednak institucionálnější, totiž soudním vykonavatelem.

  Příslušnost soudu je známá, řídí se místem bydliště dlužníka, ovšem exekutora může věřitel vybírat libovolně. Pokud je tedy soukromou osobou. V případě obce není od věci (z pozice občana Chomutova) znát kriteria výběru exekutora. Jakápak tak asi ta kriteria mohou být? Že by nějaká dokonalá „karlovarská“ losovačka?

  P.S. Laco, Máňa je dnes tak dobrá, že bejt ombudsman, rvu se za ní jak Frištenský… a výbornej je samo i Tomik… jo, BRAVO.

 4. Souhlas s GTI. Jen tak na okraj – ke kolegovi přišel nedávno exekutor – prý prakticky „nic nevykonal“ a naúčtoval si 100 tisíc …

 5. to GTIGTI díky za pochvalu a hlavně za šíření osvěty. Je vidět, že v tom prostě chodíš 🙂

 6. Já osobně držím paní starostce Řápkové pěsti a dávám jí v této věci za pravdu………..hrrrr na ně!!!!!

 7. Řápková a činyŘápková dělá poslední dva roky samé dobré věci. Držím jí palce, ví co dělá a nebojí se. Má můj hlas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *