Mediální mrdky ve slipech

Bratři v triku byli vkusnější


Ty hele, pocem, viděl si včera jak hrála ta Barcelona? Týý krávo, to sem si spravil chuť, čtyři góly za půlku. Kucí vopálený, vole, rozumíš a hrajou to tam, šolíchaj, ty kdyby k nám přijeli, tak nás sfouknou jako svíčku, bysme se z nich posrali, ty by nám zatlačili voči! No ale co má jako znamenat ta dekorace ve studiu? Ty vole, vo co komu jako de? Kdo za tim stojí? Myslim jako vobrazně, jestli mi rozumíš, protože to je důležitý. Pak sou sice ještě jiný věci, co sou důležitý, ale tohle je podstatný. Ta dekorace jako. To musela snad vymyslet nějaká sparťanská buzna nebo co.

No ty krávo, ještě že tam ale nestál ten Čapoun. To už by mi z toho fakt jeblo, vidět v Český před desátou kokota. I když ve slipech. Nebo snad v kalhotkách?

Slipy ve Studiu Fotbal

8 thoughts on “Mediální mrdky ve slipech

  1. rebusVole, to máš tak…zkus nacpat do jedněch slip tři vocasy. To snad jde jenom v televizi. Ještěže jdou občas vidět i boční záběry, če jinak bych si jeden myslel, že to jsou tanga. Na druhou stranu….zeptej se doma, co by za to dala Markéta, kdybys i ty měl ve slipech stejnou výbavu :-))))

    PS:tušim, že tady ještě poteče krev 🙂

  2. Božíčku, třívrstevný slipáčky! Jenom tam ti hošové dyzajnéříčci mohli udělat pořádnou bouličku v rozkročíčku. Jinak úpazupa, hlavně barvičky mocinky líbííí! :p

  3. ŠUKÉZNÍ BLOG😀 😀 Tak tohle se tedy povedlo, tomu říkám telerajc.

    P.S. raději ani nedomýšlím, co to tam za tím stolem ti hoši dělaj s rukama…

    BRAVO LACO

  4. ateo: boulička v rozkroku tam není správně, protože česká televize už dávno nemá koule!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *