Rakouský sklepmistr Fritzl osvobozen!

Každý otec totiž miluje vlastní dceru


Lidem ke štěstí stačí jediné. Potřebují vědět, že na světě jsou větší úchylové než oni sami. A chtějí se v tom perverzně nimrat (už jste také prozkoumali mapku sklepního domácího vězení?). Přitom pravda je tak prostá a Josef Fritzl tak normální.

11 thoughts on “Rakouský sklepmistr Fritzl osvobozen!

  1. V kontextu s názorem, že Polednova-Brožová je už pro výkon trestu stará, je vlastně starý i Fritzl. Řešením by mohla být dvougarsonka, třeba v Chánově.

  2. nepléct s agitací!!!Laco vole,přiznám se, že tomuhle se nemůžu smát. Vlastně k tomu ani není moc co říct. Nejhorší na tom asi je pocit bezmoci, že nelze potrestat Polednovou, Fritzla nebo celou řadu jiných a mnohem horších kreatůr. Ani jejich bolest, ani jejich utrpení nebo dokonce smrt nedokáže vykoupit to, co způsobili. Jediné, co Ti dává naději, je tvá víra.

  3. PŘÍKLADY TÁHNOU[1] Ano, vzpomínám si. Ale tohle je Österreichischen Soda.

    [3] Proč se tomu nechceš smát? Já tu přeci nerozebírám případ pošahaného Rakušana, o kterém nemá smysl debatovat. Ten člověk si nezaslouží ani naše odsouzení, od toho je tu soud (jedno zda pozemský či boží). Svým článkem jsem se jen pozastavil nad tím, kolik podobné kreatury dostávají v médiích prostoru. To už by mi bylo milejší číst články o tom, že dvacetiletý horník Štaflička z Ostravy vyrubal za šichtu 82,5 tuny černého uhlí a vypil při tom pět litrů mléka. To je alespoň inspirující.

  4. já vímVole, ten klip je v pohodě. Mě skličuje pocit uvnitř samasebe při pomyšlení na jakoukoliv křivdu tohodle kalibru. Je to tak vole, našel si mou slabinu 🙂 Jinak mi věř, že bych mu rád připravil daleko lepší ubytováníčko, než navrhuje MOD.

  5. (NE)PLODNÝ LACO[8] Jirouško, nejsem si jist, zda je Tvá poznámka o mé (ne)plodnosti vhodná právě u článku o úchylovi, který byl PLODNÝ až moc.

  6. 🙂Mou poznámku jsi jistě pochopil správně a ve správném slova smyslu. Laco, věřím Ti! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *