Kabelová televize Slavia

Ponížení fotbalového fanouška


Ty vole tyhle sešívky, co je to za klauni v tom výboru? Člověk přes den dře, plive krev a večer se chce podívat, zda to tam Standovi konečně spadne a vono hovno. V televizi místo barevnejch obrázků z Edenu dávaj černobílej přenos vodněkud z Rumunska (je to vůbec na mapě?), kde nakonec nějaký haranti vniknou na plochu a zápas se tak ani nedohraje. Ty krávo, tak jdu k internetu a na tom našem červenobílým webu se dočtu, že sporťáci z čété nechtěli Slávce za přenos zaplatit nebo co. To by jeden blil, Milane.

Hele, pocem, seš tam ještě? Tak ty vejboři chtěli za vysílací práva šestset jablek! Ty vole já nevím v jakejch voni žijou relacích, ale prej jako žádná Slávia. Co je to za komedie tohlento? Já už sem dost starej na to, abych se připojoval na nějaký cizácký vévévé, kde běží kostičkovanej přenos srbský televize a těsně před tím, než to tam Standovi konečně spadne, tak zmizí vobraz a prej jako ať si zaplatim nějakej prémiovej účet nebo co. Zaplatim, ale jen za přenos v hádé kvalitě, u kterýho můžu ležet na kanapi.

Internetový fotbalový přenos v praxi

4 thoughts on “Kabelová televize Slavia

  1. LIGA VETERÁNŮ[2] Týý vole kucí ale já kurva fandím! Mezi váma sem byl naposledy na Bolce, to byly prázdniny, to ještě šlo, ale teď už začaly moje zápasy a mladýho turnaje, každou neděli budeme v prdeli, ty vole Teplice, Ústí, Louny, Varnsdorf, je to lán světa, proto potřebuju tu Slávku mít pořešenou v televizi. Ale na derby v říjnu nebudu chybět, snad to tam Vlčákovi spadne znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *