Články o ničem

Mám kamaráda Jardu. Je intelektuál. Ale nechodí na můj blog. Nechápu to. On zase nechápe, proč ve svém volném čase vysedávám u počítače a něco píšu na internet.

Jako v každém vztahu, tak i v přátelském svazku je důležitá pravidelnost. Jarda má permanentku na hokej. Na Piráty. Sedíme vedle sebe. Vidíme se tak pravidelně každý týden.

Včera mě překvapil. O přestávce mezi první a druhou třetinou mi oznámil, že po letech zavítal na můj blog a těšil se, jak si pošmákne. Ale byl zklamaný, že píšu jen o samých píčovinách.

Koho prý zajímá nějaký iPhone. Nebo nějaký moje fotky s rádoby celebritama. Mrzí ho, že nepíšu o zásadních věcech. A dodal, že právě v poslední době se toho událo tolik důležitého.

Například jsem se prý na blogu vůbec nezmínil o tom, že Piráti nedostali od Jágra takový klepec jako ostatní týmy, nebo že Slavia v derby doma konečně poprvé porazila Spartu.

Má pravdu Jarda. Inu, intelektuál. Stydím se a zjednávám nápravu: Chomutov – Kladno 1:3 po třetinách 0:1, 1:0 a 0:2. Slavia – Sparta 1:0 po poločase 0:0.

Ještě někdo další má pocit, že tu píšu o píčovinách?

8 thoughts on “Články o ničem

 1. Kam až tohle může klesnout…Bejku, že se necháš Jardou vyprovokovat 😉

  Raději napiš něco, co zajímá všechny. Ale opravdu všechny bez rozdílu věku, vyznání či pohlaví. Něco, co pobaví staré i mladé. Něco, o kolo čeho jen dlouho chodíme. O čem tu všichni jen sníme. A ti co nesní, budou snít. To mi věř! Napiš třeba něco…něco…už to mám! …..O ajfounu!!!

  • A pod čáru napiš pár řádků o situaci v Předjordánsku a pásmu Gazy před druhou izraelskou intifádou. Pro Jardu. Pro intelektuála. Plus výsledkový servis, samozřejmě.

 2. Ahoj kámo,
  tedy musím říct že jsi zabodoval, včera jsem se večír tlemil jak blázen a hned ráno ……..první co jsem udělal v práci….otevřel Tvůj blog (snad jsem to napsal dobře)….ano, žádné tradiční pornografické stránky, pracovní stránky, dokonce ani předpověď počasí či tradiční pozorování spořiče obrazovky……pravda, vyzněl jsem tam trochu jako primitivní lidoop, který krom návštěvy sportovních odvětví nedělá nic jiného…..ale kurva to je vlastně pravda (jen připomínám, že za všechny,mé návštěvy sportu za posledních 10 let můžeš TY). Každopádně jen tak dál….Cimrmanovsky: „už mi nepište, pokud možno nepište vůbec“, budu pravidelně nakukovat (ve svém volném čase samozřejmě, nééé pracovním) na Tvé stránky.
  PS: Tomík to napsal dobře, jen by bylo vtipnější zakončit to ne ajfonem, ale ajpedem, ajMaCkem či jinou ajchujovinou……
  S pozdravem, ajJ. …..jo a moji identifikaci příště raději zahal mlhou, bojím se, že příště bude celý zimák civět jen na mě.

  Originální přepis korespondence, čas 7:15: Od Jarda….Pro:Laco

  • PŘIVÍTEJME JARDU

   Jsem rád, že ses nechal přemluvit a otevřel si novou kapitolu svého života. Časem zjistíš, že být komentátorem na Lacovo blogu dává životu další rozměr. Mému životu, samozřejmě.

 3. Laco: Pokud není Jarda jen tvoje imaginární smyšlénka, tak snad začnu i v Chomutově chodit na hokej.

  • NENÍ JARDA JAKO JARDA

   Vankelte, Jarda není výplodem mé fantazie, na to je moc vtipný. Opravdu, je to nejvtipnější člověk, kterého znám (no dobře, hned za šášou Krustym).

   S ním je každý hokej zábavný. Jestli se to rozkřikne, bude v pirátské aréně na Jardu opět vyprodáno. Ale tentokrát ne na Jágra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *