Vstupenky na fotbal Česko – Nizozemsko

Aneb jak zahltit poštovní serverVíte kdy udělali Slávisté chybu? Když před dvanácti lety vyštvali mecenáše Borise Korbela. Dnes je jim Liga mistrů vzdálena stejně jako výstavba nového stadionu. Škoda mluvit. Pokud si chcete spravit chuť návštěvou kvalifikačního zápasu Česko — Nizozemsko, který se hraje 8. října v Praze na Letné, máte nejvyšší čas začít trénovat rychlé odesílání e-mailů. Proč?

O vstupenky bude i přes jejich poměrně vysokou cenu (1650, 1250, 750 a 500 Kč) velký zájem, a tak se náš fotbalový svaz rozhodl ušetřit fandy stání v dlouhé frontě. Do fronty se totiž postaví e-maily. Objednávkový systém bude spuštěn 29. srpna přesně ve 12.00 hodin. Od této chvíle začnou být evidovány e-mailové žádosti o vstupenky (maximálně čtyři kousky v každé objednávce) zaslané na adresu stes@stes.cz. Překupníci si už jistě houfně zakládají e-mailové schránky.

Kdo neposílá e-maily není Čech. Hop, hop, hop.

6 thoughts on “Vstupenky na fotbal Česko – Nizozemsko

  1. PRONÁJEM KATEGORIELaco, tvuj clanek me docela zaujal, ale cenu vstupenky bych radeji investoval do koupe lukrativnich domen i se serverem. Velice me zaujala nabidka na portale SESTAVA.CZ – zde je uryvek clanku: Chcete vlastnit světově známé kategorie WORLD BUSINESS PORTÁLU registrované ve všech známých vyhledávačích po celém světě? Stačí si pronajmout celou hlavní kategorii WORLD BUSINESS PORTÁLU za bezkonkurenčně nejnižší zaváděcí cenu na trhu dostupnou naprosto pro každého v níž získáte neomezený příliv potencionálních zákazníků přesně zaměřených na konkrétní produkt či službu z Vašeho oboru. Poskytneme Vám celou hlavní kategorii WORLD BUSINESS PORTÁLU, (např – OBCHOD.SESTAVA.CZ) + 200 MB prostoru + nonstop zákaznickou podporu …… Již za 2100 Kč měsíčně !!! Pozor, nepromarněte svoji šanci, neboť nabídka je vázána na počet hlavních kategorií (35) a tudíš šanci mají jen první zájemci !!!

  2. Rufus: Hezky myslenkovy premet. Tva nabidka me docela zaujala, ale radsi bych cetl reakce skutecne k clanku a ne nejakou debi*ni reklamu!

  3. Je to šaškárna ..Historie se opakuje.

    Je to přesně ten stajný případ, kdy naši hráli rozhodující match s NIZ o postup do Řecka. Stejný princip a bude to stená šaškárna. Tehdy jsem e-mail poslal 10s po startu rezervace a kulove.

    Jsem z Ostravy a věřím tomu, že to je jenom divadlo pro lidi, stejně si to rozeberou ti, kteří fotbalu "rozumí" (svaz a fůra lidí kolem) a zbytek zustane na lidi, mezi kteryma budou rozhodovat MILIsekundy …

    Ale je to jenom sport :).

  4. Co mi ještě vadíRaději než nějakou e-mailovou kanonádou bych lístky objednával přes webový formulář, který by mi hned oznámil, že se na mě dostalo. A taky mě zaráží, jak svaz málo (nebo spíše vůbec) informuje o tom, co fanoušek za svý peníze dostane. Rád bych totiž věděl, na jaká místa jsou lístky třeba za 1.250 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *