Zábavné horoskopy

Ano, Laco TO dělal taky


Kojot napsal zpověď autora horoskopů. V letech 2000-2004 psal pro různá média horoskopy, které se tvářily vážně, ale s astrologií neměly nic společného. Napsal jich tisíce a je ve hvězdách, kolik lidských osudů tím ovlivnil. Někdy před šesti sedmi lety jsem za autorský honorář psal pro jistý známý internetový portál horoskopy také. Byla to pro mě zábava (o blogování tehdy nic nevěděl ani Arthur Dent) a doufám, že se při jejich čtení bavili i ostatní. Posuďte sami.

Panna
Hokejová sezóna je v plném proudu, a proto se nedivte, dostanete-li od kolegy pozvání na návštěvu hokejového zápasu. Pozvání neodmítněte, a abyste vypadali jako znalci hokeje, oblékněte se do kalhot s nažehlenými puky.

Střelec
Pod tlakem všedních starostí náhle zjistíte, že vašemu životu chybí švih. Proto si kupte švihadlo. Pokud vás samotná koupě švihadla neuspokojí, zkuste v obchodě jednoduše něco švihnout.

Kozoroh
Protože dnes budete sršet energií, můžete být pro své okolí nebezpečný. Celý den proto raději choďte v gumových botách, nasaďte si dielektrické rukavice a vůbec se raději od svého okolí izolujte.

Blíženci
Máte ideální šanci splnit si v sexu všechna svá tajná přání. Dnes večer jste totiž doma úplně sami a tak zatáhněte rolety, zamkněte dveře, vypněte telefon a užijte si sex s člověkem, který jediný vás má opravdu rád.

Beran
Lákají vás dálky. Pokud nejste zrovna řidiči dálkových kamionů, dálkových autobusů, skokani do dálky nebo alespoň příznivci dálkových pochodů, realizujte svoji touhu po dálkách alespoň nákupem nějakého kvalitního dálkového ovládání.

Vodnář
Řeknou-li vám lidé ve vašem okolí, že jste dnes jako sluníčko, nebude to proto, že byste tak příjemně zářili. Raději si totiž zkontrolujte oblečení, zda na něm nejsou nějaké skvrny.

Býk
Dnes budete pod silným vlivem Uranu. Tento vliv zvláště výrazně pocítí všichni Býci pracující v jaderné elektrárně nebo v uranových dolech.

Štír
Brzy se uzavře vaše jedna životní kapitola. S vaším uzavřeným partnerem uzavřete sňatek. Oslavte to stylově v nějaké uzavřené společnosti.

Ryby
Vstupte do nějakého turistického oddílu. Jako registrovaný turista budete mít slevu na turistickou pomazánku, turistický salám a tatranky.

Lev
Protichůdná energie Slunce a Měsíce bude mít nepříznivý vliv na labilnější jedince. Pokud mezi ně patříte i vy, minimálně měsíc nechoďte na slunce.

Rak
Silný vliv Neptunu vám nebezpečně zvyšuje hladinu cukru v krvi. Nějakou dobu tedy nakupujte jídlo pouze v diaprodejnách, místo fotek si prohlížejte diapozitivy, v emailových zprávách používejte diakritiku a v mluveném styku veďte zásadně jen dialogy.

Váhy
V horkých letních dnech byste měli konečně vystoupit ze stínu vašeho partnera. Jinak se neopálíte.

9 thoughts on “Zábavné horoskopy

  1. 🙂Ano, jako kozorožka už se také vidím v gumákách a rukavicích, jak říkám manželovi: „Chápu, že tě můj obleček rajcuje, ale dnes na mě vůbec nesahej. Podle Lacova horoskopu jsem nabitá, mohl bys dojít k úrazu.“ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *