Videorecenze za kilo

Lákavá výzva pro nápadité scénaristy


Minulý měsíc e-shop Kasa.cz začal uveřejňovat uživatelské recenze napsané zákazníky a během několika příštích dnů zmíněný internetový obchod nabídne možnost přidávat videorecenze. Pokud klip splní zadané podmínky (video ve formátu mpeg, avi nebo flv, délka 30 sekund až 5 minut, velikost max. 640×480 bodů, datová velikost souboru max. 10 MB), jeho autor může získat 100 Kč.

Natočit klip vychvalující ultratenký mobil Nokia dokáže natočit kdejaká dvojice obtloustlých vtipálků (viz ukázka na výše odkazované stránce), ale existují mnohem větší výzvy. Co takhle videorecenze ledničky? A dokážete natočit video testující elektrický kartáček na zuby? Úspěch by mohl mít také klip představující novou vůni od Dolce & Gabana. To všechno se na Kasa.cz prodává.

Stoprocentně zaručenou sledovanost by měla videa na produkt, který ale bohužel v nabídce e-shopu chybí. A přitom zájemců o videorecenze prezervativů by jistě bylo dost.

8 thoughts on “Videorecenze za kilo

  1. A není to málo Antone Pavloviči?Za stokorunu myslím moc kvality nebude, to je tak na to natočit si něco mobilem, za 10 minut to sestříhat a dělat to jen a právě pro tu stokorunu. Ale možná se pletu a budu nakonec příjemně překvapen …

  2. Dobrý nápadPovažuji to za hodně dobrý nápad, před týdnem jsem kupoval vysavač a pořád jsem se nemohl rozhodnout zda tu částku investovat. Kdybych ten vysavač co nyní mám viděl v akci, tak bych si ho určitě koupil hned a nemusel bych číst recenze (netvrdím, že zrovna na Kasa.cz, to už je věc druhá).

  3. Škoda toho kila. Kdyby byla odměna vyšší, dokázal bych si představit řadu nápaditých videí. Co třeba ultimativní test ledničky s antibakteriální úpravou, při kterém by se do ní na týden zavřelo pár holubů? 🙂

  4. kilo?Nápad je to super, ale kilo je zoufale málo, za ty peníze nikdo ze sebe tajtrlíka dělat nebude … leda nějaký exhibicionistický studenti 🙂

  5. VIDEOHITPARÁDA[1], [4] Stovka je možná málo pro Tebe nebo pro mě, ale myslím, že řadu lidí to bude bavit i zadarmo.

    [3], [5], [6], [7] Děkuji pánové, pobavili jste mě.

    Napadlo mě, že by mohlo být dobrým nápadem na stránkách obchodu uveřejňovat hitparádu videorecenzí. Jeden žebříček dle hlasování uživatelů, druhý dle poroty. Lidé by si pak třeba ještě zběsileji kupovali věci, které vlastně nepotřebují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *