Telefónica O2 fušuje do ASCII Artu

A nechává si za to platit. Od některých zákazníků dvakrát.


Již dlouhou dobu žádáme o vyjádření o existenci sítí v majetku společnosti Telefónica O2 prostřednictvím internetu. Snad od doby co to zavedli. Ještě v říjnu letošního roku ovšem byla tímto způsobem podávána jen každá 25. žádost. To byl smutný důkaz o používání internetu.

Proto se bývalý SPT Telecom rozhodl podpořit využití internetu tím, že od listopadu si začal za vyjádření účtovat částku 600 Kč, která byla při použití webového formuláře snížena na polovinu. A ejhle! Dobrá věc se podařila. Pod náhlým náporem žadatelů aplikace zkolabovala. Dnes už sice vše funguje jak má, ale Svaz měst a obcí bohužel nepochopil bohulibé praktiky dominantního telekomunikačního operátora a začal bojovat proti dle jeho názoru přemrštěnému poplatku.

Pro mě je zavedení poplatku příjemná změna. Najednou se díky tomu v kanceláři čas od času zjevuje sličná slečna pošťačka s dobírkami za vyjádření a pravidelně pár hodin po jejím odchodu mi do schránky dorazí e-mail o velikosti 29 kB, ve kterém mi Telefónica O2 jednou větou sděluje, že vyjádření bylo právě dodáno na Českou Poštu (sic!).

A pak už se jen dlouze kochám téměř zapomenutým uměním ASCII.

ASCII art v podání Telefónica O2

7 thoughts on “Telefónica O2 fušuje do ASCII Artu

  1. 🙂Laco, máš štěstí, že ta pošťačka, která k vám chodí, je sličná … a umí se zjevovat (a umí taky mizet? … řekneš jenom: zmiz…) 🙂

  2. [3] ne že bych byl nějak extremně zvědavej, ale tvoje poslední odpověď přímo vybízí k další otázce – především k původu tvého vozu…

    Nebydlíš náhodou také v nepřehedné zatáčce?

    :)))

  3. to RojPřipadá mi drzé chtít za vyjádření 300 Kč a za ty prachy být ještě navíc obtěžován 30 kB maily s nesmyslnými grafickými exhibicemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *